Rrjetet mjekësore

Rrjeti i Spitaleve në Shqipëri:


  1. Spitali Amerikan Tirane 1&2, Spitali Ameriakn Durres dhe Fier

  2. Person kontakti

    1. Evis Maka (specialist Departamenti Komercial)

      Email: emaka@spitaliamerikan.com

      Mob: +355 68 9025847

    1. Frida Shtufi (specialist Departamenti Komercial)

      Email: fshtufi@spitaliamerikan.com

      Mob: +355 68 9023765

  1. Hygeia Hospital Tirana

  2. Person kontakti

    1. Ortenca Mato (Gjevori) (Corporate Sales Manager)

      Email: o.mato@hyegeia.al

      Mob: +355 69 2030520

  1. Spitali Salus

  2. Person kontakti

    1. Anri Beshello

      Email: a.beshello@salus.al

      Mob: +355 66 2053181

  1. Spitali Gjerman

  2. Person kontakti

    1. Edlira Mulla-Zaja

      Email: e.zaja@spitaligjerman.com

      Mob: +355 67 2004080

  1. Spitali Villa Maria, shqiperi dhe gjithe rrjeti spitalor Villa Maria Itali

  2. Person kontakti

    1. Matilda Beqiri

      Email: mbeqiri@gvmnet.com

      Mob: +355 69 7081728

  1. Klinika Intermedica

  2. Person kontakti

    1. Aida Sefa

      Email: marketing@intermedica.al

      Mob: +355 68 6034557

  1. Klinika Ortodokse e Ungjillezimit

  2. Person kontakti

    1. Klodiana Sinnjari

      Email: klinikaorthodhokse@yahoo.com

      Mob: +355 68 9036712

  1. Klinika Ikeda

  2. Person kontakti

    1. Olda Ceta

      Email: oldaceta@gmail.com

      Mob: +355 68 4054440